CARIA, Türk Eğitim Rehberi Gazetesi’nin Konuğuydu

CARIA, Türk Eğitim Rehberi Gazetesi’nin Konuğuydu

CARIA hem fiyatta hem kalitede çözüm sunuyor

Arat Bilişimin markası olan CARIA LASER TONER KARTUŞLARI fiyat ve kalite’de önemli çözümler sunuyor. ARAT BİLİŞİM SİSTEMLERİ Türkiye Satış Müdürü Muhammet ATAMAN; “CARIA ürünleri, geçmiş yıllarda oluşturulmuş bölgesel satış ofisleri ve geniş bayii ağının dışında Devlet ihaleleri ve DMO Kataloğu üzerinden tüm kurum, kuruluş iştirakleri ve KOBİ’lere ulaşmaktadır” dedi.

Arat Bilişim ne zaman kuruldu? Faaliyet konunuz hakkında bize bilgi verir misiniz?

Arat Bilişim Sistemleri 2010 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirket olmakla beraber 15 yılı aşkın bir geçmişe sahip ve patenti SARAL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ’ ne ait olan CARIA LASER TONER KARTUŞLARI’nın kurumsal alanda kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile kurulmuştur. Bu kapsamda CARIA markası 2010 yılının son çeyreği itibari ile DEVLET MALZEME OFİSİ Kataloğunda ARAT BİLİŞİM SİSTEMLERİ öncülüğünde ilk muadil toner markası olarak yerini almıştır.

Markanız olan Caria piyasadaki diğer ürünlerden ne oranda etkin olarak kullanılıyor? Kaç bayiniz bulunuyor?

CARIA ürünleri Geçmiş yıllarda oluşturulmuş bölgesel satış ofisleri ve geniş bayii ağının dışında Devlet ihaleleri ve DMO Katalogu üzerinden tüm kurum, kuruluş iştirakleri ve KOBİ’lere ulaşmaktadır.

Tüketici neden Caria’yi seçmeli?

%100 Türk Markası, Geniş tedarik kanalı, Tam Zamanında teslimat, Teknik servis desteği, Koşulsuz değişim garantisi ve müşteri memnuniyeti, Uygun fiyat garantisi, Gerekli ISO kalite ve CE sertifikalarına sahip olması olarak sıralayabiliriz…

Kullanıcılara neler tavsiye edersiniz?

Kullanıcılar yüksek baskı maliyetlerine engel olmak için, kartuşlarını tekrar doldurarak tasarruf etmeye çalışmaktadır, oysaki dolum ürünler ile alacakları baskı sayıları orijinali kadar olmayacak ve bir kartuşu maksimum 3 defa doldurtabileceklerdir, sonrasında tekrar orijinal ürün almaları gerekmektedir. Baskı sayısını da hesaba koyacak olursak toplam maliyette muadil toner kullanımından daha pahalıya gelmektedir. CARIA markası tamda bu noktada kullanıcılara diğer muadillere kıyasla hem fiyat hem de kalite anlamında çözüm sunmaktadır.

Bundan sonraki hedefleriniz nelerdir?

Her zaman rakiplerine göre bir adım önde olmayı başaran markamız CARIA ile gelecekte de bir ilk ile destekçi kurum ve kuruluşlarımızla buluşmayı hedeflemekteyiz

Paylaş