Profil

Genel Müdür Mesajı

Bir rüyayla çıktığımız CARIA hayalini gerçekleştiriyor olmanın huzuru içerisinde,Caria Türkiye ve Caria Global Olarak yönettiğimiz operasyonun giderek büyüyen, kurumsallaşan, farklılaşan dağıtım kanallarını yeni heyecanlara taşımaktayız. Bu ahengi sağlayan orkestranın şefi olarak, katkısı olan ve Mutlu dökümanlar için Caria’yı tercih edenlere teşekkür ediyorum.

Muhammet SARAL

Caria Profil

Bilgisayar bağlantılı yazıcı ve kopyalama cihazları için çözümler oluşturan ve bu çözümleri Türkiye ve Dünya genelinde uluslar arası bir kimlikle kullanıcıya, kaliteli ve hesaplı şekilde sunarak OEM ürünler karşısında etkin seçenek oluşturan marka ; CARIA

Caria Markası ; Saral Şirketler Grubu Şirketlerinden Saral Bilişim Teknolojilerinin , 2002 yılında kurulmuş olan alternatif baskı teknolojileri ve çözümleri konusunda odaklandığı uluslar arası kurumsallaşmış yapısı olarak, benliğini her geçen dönem büyüterek devam ettirmekte ve 3000’e yakın potansiyel alt bayi, 750 ye yakın odaklanmış bayi, 20 ye yakın dağıtıcı bayi ve 5 şube lokasyonu ile Türkiye içerisindeki organizasyonunu devam ettirmekle beraber 2007 yılında başlattığı global yatırım ve atılımları ile 3 kıtada farklı lokasyonlar da ile distribütörlük sistemini yönetmektedir.

KuruluşSaral Ailesi, 1940 ‘lı yıllarda başlanılan ticari faaliyetleri ve 55 yılını aşkın tecrübesi ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır. Karadenizin saygıdeğer eşraflarından merhum Hacı Ensar SARAL önderliğinde ticaretin her aşamasında yetişerek ve inançla ardından yetiştirilen ikinci ve üçüncü neslin gayretleriylede günümüze dev bir grup olarak gelmiştir.


Misyon Vizyon

Misyon

Profesyonel alt kadro ve dağıtım kanallarından aldığı güçle, ruhundaki yetişmiş insan kaynağı ile harmanlayarak aldığı teknolojik bayrağı zirveye taşımak. Saral Ailesi, ortakları, yönetici ve çalışanları ile; “Bu ülkenin aydınlık geleceğine inanır ve güvenir” Yarım asırdır olduğu gibi.

Vizyon

50 yıla yakın edinilmiş Saral tecrübesini türk ticaret hayatında mihenk taşları oluşturarak odaklanılmış sektöründe global bir güç olarak geleceğe taşınacak teknolojilerin ortaya çıkmasını, kullanılmasını, alternatif maliyetlerde revaçta olmasını sağlayarak ekonominin güçlü bir dişlisi haline gelen üretim gücü olmak…

Kalite Politikası